Create Hot Look

Kreatywna Agencja Reklamowa

Agencja interaktywna CHL

Pasja kreowania rzeczy ciekawych

Działamy pod hasłem „Create hot look”, które idealnie odzwierciedla nasze podejście do realizowanych zleceń – CHL jest nie tylko nazwą firmy, ale naszym mottem. Jako kreatywna agencja reklamowa, działająca w branży od 2006 roku, z pasją i zaangażowaniem realizujemy projekty związane z wizerunkiem, promocją i wizualizacją wszelkich reklamowych pomysłów. Wieloletnie doświadczenia zdobyte w pracy z klientami różnych branż sprawia, że potrafimy zaangażować się w każdy temat i zająć się jego realizacją. Skoro znalazłeś nas to znaczy że potrzebna ci agencja reklamowa, która swoimi działaniami wychodzi poza klasyczne ramy. Nasza firma składa się ze specjalistów, którzy wspólnie tworzą zapadające w pamięć kampanie reklamowe, przyjazne w użytkowaniu strony www, a także praktyczny branding, czy systemy identyfikacji wizualnej.

%

Marketing

Prowadzimy obsługę marketingową przy budowaniu wizerunku firmy, czy wprowadzaniu na rynek nowej marki od strony graficznej, e-commerce, content marketingu, czy social media.

Publikacje

Wykonujemy zlecenia związane z projektowaniem i składem graficznym publikacji, folderów reklamowych wraz z odpowiednią redakcją i copywritingiem.

%

Eyetracking

Prowadzimy badania użyteczności stron www, reklam, a także wspomagamy badania jakościowe i pogłębione wywiady z wykorzystaniem naszego eyetrackera.

%

„Uczyń klienta

Bohaterem twojej historii.”

Stwierdziła kiedyś Ann Handley, ekspert i pionier w marketingu internetowym, i w takim duchu tworzymy nasze projekty graficzne. Zagłębiamy się w potrzeby Klienta, wizualizujemy w naszych głowach przekaz, który chciałby uzyskać i dalej kreujemy historię, która w naturalny sposób stworzy nową rzeczywistość, gdzie Klient i jego klienci poczują się jak w domu.

 

„Uczyń klienta

Bohaterem twojej historii.”

Stwierdziła kiedyś Ann Handley, ekspert i pionier w marketingu internetowym, i w takim duchu tworzymy nasze projekty graficzne. Zagłębiamy się w potrzeby Klienta, wizualizujemy w naszych głowach przekaz, który chciałby uzyskać i dalej kreujemy historię, która w naturalny sposób stworzy nową rzeczywistość, gdzie Klient i jego klienci poczują się jak w domu.

 

+

Strony internetowe

Wizerunkowe i e-commerce

Sklepy internetowe.

Strony www.

Systemy CRM.

Systemy rezerwacyjne.

Reklama

Na indywidualne potrzeby

Projektowanie graficzne ulotek, reklam, folderów reklamowych.

Reklamy do druku w prasie i nośniki wielkoformatowe.

Kreacje i kampanie internetowe.

Fotografia reklamowa.

Produkcja filmowa.

 

+
+

Branding

Identyfikacja wizualna

Projektowanie logo.

Tworzenie wizytówek, kopert i papeterii.

Menu i inne nośniki dla branży gastronomicznej.

Multimedialne prezentacja firmowe.

Foldery i broszury reklamowe.

 

Marketing

Szeroko prowadzone kampanie

Budowanie wizerunku firmy.

Wprowadzanie produktu na rynek.

Kampanie produktowe i e-commerce.

Pozycjonowanie stron internetowych

Marketing w social media.

+

Eyetracking

Badanie i optymalizacja przekazu reklamowego

Badanie użyteczności stron internetowych.

Badanie postrzegania reklam drukowanych.

Badanie odbioru reklam telewizyjnych.

Raporty eksperckie.

Pogłębione wywiady IDI.

 

+

Dlaczego nasza

Agencja reklamowa?

Projektowanie identyfikacji wizualnych „pod klucz”

Ważne jest dla nas Twoje zadowolenie, dlatego zanim przystąpimy do prac chcemy Cię dokładnie poznać – tak, by oferowana przez nas obsługa reklamowa była zgodna z wizerunkiem Twojej marki. Potrzebna Ci spójna identyfikacja wizualna? Nie ma sprawy! Nasze studio graficzne weźmie na siebie wszystko co związane z rozpoznawalnością twojej marki w postaci graficznej: projektowanie logo, wizytówek, folderów i broszur reklamowych, tworzenie menu oraz wszystkiego czego tylko potrzebujesz (łącznie z papierem firmowym). Jako agencja interaktywna działamy już od kilkunastu lat, ale nadal jesteśmy na bieżąco w świecie internetu. Cały czas się rozwijamy i mamy dużo pomysłów. Chcesz je poznać? Napisz do nas!

Dlaczego to właśnie nam powinieneś zaufać? Cóż…mamy na to 1512456324532 powodów 🙂 A jednym z nich jest to, że zwróciliśmy tą ogromną liczbą Twoją uwagę, a ty nawet nie sprawdziłeś, jaka to dokładnie liczba i czy przypadkiem nie występuje w niej jakaś przypadkowa litera.

Wróciłeś do tej liczby jeszcze raz? Tak? To super! Bo właśnie dostałeś dowód na to, że działamy nieszablonowo, kreatywnie i potrafimy przyciągnąć wzrok. Ale kiedy trzeba korzystamy z tradycyjnych rozwiązań. Bo każdy klient ma inne potrzeby. A my pomożemy Ci odkryć potrzeby Twoich klientów i sprawimy, że będziesz odpowiedzią na każdą z nich. Dzięki nam zaprzyjaźnisz się z nimi i stworzysz wyjątkową więź, która nie tylko utrzyma przy Tobie klientów, ale też przyciągnie nowych.

mniej więcej tyle

cyferek

nicnieznaczących

właśnie przeleciało

… ALE I TAK JE PRZECZYTAŁEŚ LUB WŁAŚNIE TO ZROBIŁEŚ 🙂

Kontakt

Z reklamowym stadem

Nie krępuj się i napisz jakiej pomocy graficznej, reklamowej, czy marketingowej potrzebujesz. Nie gryziemy, jak inne zwięrzęta w reklamowym świecie, więc chętnie porozmawiamy, odpowiemy na pytania i wierzę, że uda nam się nawiązać współpracę.

Administratorem danych osobowych jest CHL Sp. z o.o., ul. Piotrkowska 114, 90-006 Łódź, NIP 7252327454, nasze dane kontaktowe: e-mail: kontakt@chl.pl, telefon: +48 42 209 27 83
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z obecnie obowiązującym prawem, w związku z wysyłaniem zapytania przez formularz kontaktowy. Podanie przedmiotowych danych jest wyłącznie dobrowolne, jednak niezbędne do przetworzenia zapytania. Moje dane osobowe będą przetwarzane do czasu cofnięcia zgody lub przez okres niezbędny do ustalenia, dochodzenia lub obrony roszczeń. Oświadczam, że zostałem poinformowany, iż przysługuje mi w każdym czasie prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich sprostowania, przeniesienia danych, żądania usunięcia lub ograniczenie przetwarzania danych osobowych, sprzeciwu (gdy podstawą przetwarzania jest prawnie uzasadniony interes administratora), lub cofnięcia zgody.