Identyfikacja wizualna – Bełchatów!

Czy wiesz co stoi za sukcesem największych światowych marek? To nie jest żadne tajemnicze know-how. Nie jest to też wyjątkowy i unikatowy produkt. Za sukcesem i rozpoznawalnością tych marek stoi identyfikacja wizualna. To dzięki spójnej strategii z daleka rozpoznajesz ich logo i masz do nich większe zaufanie.

Ty też możesz być tak rozpoznawalny!

Klienci ufają firmom, które są spójne w swoich działaniach – zarówno w zakresie polityki firmy, jej misji, jak i grafice.

 

KREATYWNE DOŚWIADCZENIE

Współpracujemy z firmami z wielu branż,
ale każdej z nich oferujemy m.in. takie działania jak:

strony internetowe wizerunkowe i e-commerce

branding i identyfikacja wizualna

kampanie produktowe

marketing w social mediach

• reklama
• eyetracking

Branding i nie tylko

Nasze studio graficzne oferuje firmom z Bełchatowa i okolic projektowanie identyfikacji wizualnych, które nie tylko sprawią, że staniesz się rozpoznawalny, ale też zaoszczędzisz czas podczas tworzenia nowych materiałów reklamowych czy produktów. Branding jest niezwykle ważny, a jego najważniejszą cechą jest spójność.

 

Dlaczego

nasza agencja?

Dlaczego to właśnie nam powinieneś zaufać? Cóż…mamy na to 1512456324532 powodów J A jednym z nich jest to, że zwróciliśmy tą ogromną liczbą Twoją uwagę, a ty nawet nie sprawdziłeś, jaka to dokładnie liczba i czy przypadkiem nie występuje w niej jakaś przypadkowa litera.

Wróciłeś do tej liczby jeszcze raz? Tak? To super! Bo właśnie dostałeś dowód na to, że działamy nieszablonowo, kreatywnie i potrafimy przyciągnąć wzrok. Ale kiedy trzeba korzystamy z tradycyjnych rozwiązań. Bo każdy klient ma inne potrzeby. A my pomożemy Ci odkryć potrzeby Twoich klientów i sprawimy, że będziesz odpowiedzią na każdą z nich. Dzięki nam zaprzyjaźnisz się z nimi i stworzysz wyjątkową więź, która nie tylko utrzyma przy Tobie klientów, ale też przyciągnie nowych.

Łódź

Przykładowe

Projekty reklamowe

Daj się (roz)poznać!

Dlatego jeśli nie wiesz co zrobić, aby wyróżnić się spośród innych, zgłoś się do nas. Oferujemy Ci nie tylko projektowanie logo, ale wszystkich elementów, które wymagają oprawy graficznej. Stworzymy szablon strony www, akcesoria firmowe czy też wizytówki, które będą wyróżniać się spośród innych. Zaprojektujemy cały system identyfikacji wizualnej, który przełoży się na sukces Twojej marki.

Nie wierzysz nam? Rzuć nam wyzwanie, a potem ciesz się efektami.

 

11 + 14 =

Chcesz nas przetestować?

Napisz do nas,
a my powiemy, jak możemy Ci pomóc.

w

Chcesz porozmawiać?

Telefon: +48 42 209 27 83
E-mail: chl@chl.pl

Chcesz się spotkać?

ul. Piotrkowska 114
90-006 Łódź