Kompleksowa obsługa reklamowa – Pabianice

Twój biznes potrzebuje nieszablonowych rozwiązań reklamowych? Nasza agencja interaktywna jest gotowa podjąć to wyzwanie.

Obsługujemy firmy działające na terenie Pabianic i okolicznych miejscowości. Jesteśmy kreatywnym zespołem o mocnych fundamentach w postaci wiedzy oraz doświadczenia w branży reklamy i marketingu.

KREATYWNE DOŚWIADCZENIE

Współpracujemy z firmami z wielu branż,
ale każdej z nich oferujemy m.in. takie działania jak:

strony internetowe wizerunkowe i e-commerce

branding i identyfikacja wizualna

kampanie produktowe

marketing w social mediach

• reklama
• eyetracking

Jak Cie widzą…

Pomożemy Ci zbudować profesjonalny wizerunek Twojej marki. Co to oznacza? Pewność, że Twoja strona firmowa oraz każde działanie marketingowe w sieci wzbudzi zainteresowanie potencjalnych odbiorców.

Przekonaj się, że perswazyjny przekaz oraz atrakcyjna wizualnie forma mogą w bezpośredni sposób wpłynąć na ilość spływających do Ciebie zamówień.

 

Dlaczego

nasza agencja?

Dlaczego to właśnie nam powinieneś zaufać? Cóż…mamy na to 1512456324532 powodów J A jednym z nich jest to, że zwróciliśmy tą ogromną liczbą Twoją uwagę, a ty nawet nie sprawdziłeś, jaka to dokładnie liczba i czy przypadkiem nie występuje w niej jakaś przypadkowa litera.

Wróciłeś do tej liczby jeszcze raz? Tak? To super! Bo właśnie dostałeś dowód na to, że działamy nieszablonowo, kreatywnie i potrafimy przyciągnąć wzrok. Ale kiedy trzeba korzystamy z tradycyjnych rozwiązań. Bo każdy klient ma inne potrzeby. A my pomożemy Ci odkryć potrzeby Twoich klientów i sprawimy, że będziesz odpowiedzią na każdą z nich. Dzięki nam zaprzyjaźnisz się z nimi i stworzysz wyjątkową więź, która nie tylko utrzyma przy Tobie klientów, ale też przyciągnie nowych.

Łódź

Przykładowe

Projekty reklamowe

CHL – agencja kreatywna!

Jako profesjonalna agencja reklamowa proponujemy kompleksową ofertę dla firm działających w różnych branżach. Dla nas nie ma znaczenia, czy prowadzisz sklep internetowy, czy skupiasz się jedynie na rynku lokalnym. Nasze mocne strony to obsługa graficzna, projektowanie strategii marketingowej oraz planowanie procesu budowania wizerunku marki. Wszystkie działania dostosujemy do specyfiki Twojej firmy oraz profilu potencjalnych klientów. To zapewni nie tylko atrakcyjność, ale przede wszystkim skuteczność przekazu. Nie sztuką jest mówić pięknymi słowami. Prawdziwym wyzwaniem jest robić to w sposób, który przekona klientów do Twojej oferty.

Od realizacji założonych celów dzieli Cię tylko jeden krok. Obsługa reklamowa CHL pomoże Ci go wykonać i wejść na nieosiągalny wcześniej poziom.

 

10 + 5 =

Chcesz nas przetestować?

Napisz do nas,
a my powiemy, jak możemy Ci pomóc.

w

Chcesz porozmawiać?

Telefon: +48 42 209 27 83
E-mail: chl@chl.pl

Chcesz się spotkać?

ul. Piotrkowska 114
90-006 Łódź