Kontakt

Z reklamowym stadem

w

Chesz porozmawiać?

Chesz przyjechać?

ul. Piotrkowska 114
90-006 Łódź

Nie krępuj się i napisz jakiej pomocy graficznej, reklamowej, czy marketingowej potrzebujesz. Nie gryziemy, jak inne zwięrzęta w reklamowym świecie, więc chętnie porozmawiamy, odpowiemy na pytania i wierzę, że uda nam się nawiązać współpracę.

CHL

ul. Piotrkowska 114
90-006 Łódź

Administratorem danych osobowych jest CHL Piotr Chalimoniuk ul. Janusza Kusocińskiego 126A lok. 26, (94-004 Łódź), NIP 7272368404, nasze dane kontaktowe: e-mail: kontakt@chl.pl, telefon: +48 42 209 27 83
q Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z obecnie obowiązującym prawem, w związku z wysyłaniem zapytania przez formularz kontaktowy. Podanie przedmiotowych danych jest wyłącznie dobrowolne, jednak niezbędne do przetworzenia zapytania. Moje dane osobowe będą przetwarzane do czasu cofnięcia zgody lub przez okres niezbędny do ustalenia, dochodzenia lub obrony roszczeń. Oświadczam, że zostałem poinformowany, iż przysługuje mi w każdym czasie prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich sprostowania, przeniesienia danych, żądania usunięcia lub ograniczenie przetwarzania danych osobowych, sprzeciwu (gdy podstawą przetwarzania jest prawnie uzasadniony interes administratora), lub cofnięcia zgody.