Agencja reklamowa CHL już napływa do Łodzi!

Prowadzisz firmę w Łodzi i chcesz, by wypłynęła z tłumu innych firm? My Ci w tym pomożemy!

Kim jesteśmy? My to agencja kreatywna, studio graficzne które nie boi się wyzwań, stale monitoruje aktualne trendy i odpowiada na potrzeby nie tylko użytkowników internetu, ale też na klientów offline.

KREATYWNE DOŚWIADCZENIE

Współpracujemy z firmami z wielu branż,
ale każdej z nich oferujemy m.in. takie działania jak:

strony internetowe wizerunkowe i e-commerce

branding i identyfikacja wizualna

kampanie produktowe

marketing w social mediach

• reklama
• eyetracking

Nie tylko w świecie wirtualnym

Korzystamy także z tradycyjnych form marketingowych, jak broszury reklamowe, tworzenie rozpoznawalnego logo, projektowanie wizytówek, menu dla branży gastronomicznych czy produkcja filmowa.

Widzisz już zatem, że nasza działalność to szeroko pojęta obsługa graficzna oraz obsługa reklamowa. Od Ciebie zależy, czego dokładnie potrzebujesz.

Dlaczego

nasza agencja?

Dlaczego to właśnie nam powinieneś zaufać? Cóż…mamy na to 1512456324532 powodów J A jednym z nich jest to, że zwróciliśmy tą ogromną liczbą Twoją uwagę, a ty nawet nie sprawdziłeś, jaka to dokładnie liczba i czy przypadkiem nie występuje w niej jakaś przypadkowa litera.

Wróciłeś do tej liczby jeszcze raz? Tak? To super! Bo właśnie dostałeś dowód na to, że działamy nieszablonowo, kreatywnie i potrafimy przyciągnąć wzrok. Ale kiedy trzeba korzystamy z tradycyjnych rozwiązań. Bo każdy klient ma inne potrzeby. A my pomożemy Ci odkryć potrzeby Twoich klientów i sprawimy, że będziesz odpowiedzią na każdą z nich. Dzięki nam zaprzyjaźnisz się z nimi i stworzysz wyjątkową więź, która nie tylko utrzyma przy Tobie klientów, ale też przyciągnie nowych.

Łódź

Przykładowe

Projekty reklamowe

Daj się (roz)poznać!

Naszym celem jest wykonanie dla Ciebie szeregu usług, które przyniosą widzialne efekty w postaci większej ilości klientów, rozpoznawalności marki oraz stworzenia relacji z klientami. Szczególnie jeśli działasz on-line. Aby to uzyskać oferujemy Ci nowoczesne metody do śledzenia zachowań klientów w internecie.

Nasza agencja interaktywna oferuje eyetracking czyli najskuteczniejszą metodę do badania i optymalizacji przekazu reklamowego. Dzięki niej wspólnie z Tobą stworzymy przyjazną stronę www dla klientów.

14 + 3 =

Chcesz nas przetestować?

Napisz do nas,
a my powiemy, jak możemy Ci pomóc.

w

Chcesz porozmawiać?

Telefon: +48 42 209 27 83
E-mail: chl@chl.pl

Chcesz się spotkać?

ul. Piotrkowska 114
90-006 Łódź

Zapraszamy klientów z miast: Pabianice, Bełchatów, Aleksandrów Łódzki, Zgierz