Zaznacz stronę

Branding, czyli projektowanie identyfikacji wizualnych – Warszawa i okolice

Identyfikacja wizualna to klucz do rozpoznawalności Twojego biznesu, a tym samym zbudowania świadomości marki i pozyskania klientów. Dlatego dla firm z Warszawy i okolic przygotowaliśmy kompleksową ofertę w tym zakresie.

Projektowanie identyfikacji wizualnych to nasza pasja. Skontaktuj się z nami, aby otrzymać indywidualną ofertę.

 

KREATYWNE DOŚWIADCZENIE

Współpracujemy z firmami z wielu branż,
ale każdej z nich oferujemy m.in. takie działania jak:

strony internetowe wizerunkowe i e-commerce

branding i identyfikacja wizualna

kampanie produktowe

marketing w social mediach

• reklama
• eyetracking

Branding i nie tylko

Branding ma kluczowe znaczenie podczas podejmowania decyzji zakupowej. Już nie tylko cena, ale także zaufanie do danej marki determinują wybory konsumentów. System identyfikacji wizualnej opracowany przez nasze studio graficzne pozwoli zbudować spójny wizerunek trafiający do wyobraźni i poruszający emocje potencjalnych klientów.

 

 

Dlaczego

nasza agencja?

Dlaczego to właśnie nam powinieneś zaufać? Cóż…mamy na to 1512456324532 powodów J A jednym z nich jest to, że zwróciliśmy tą ogromną liczbą Twoją uwagę, a ty nawet nie sprawdziłeś, jaka to dokładnie liczba i czy przypadkiem nie występuje w niej jakaś przypadkowa litera.

Wróciłeś do tej liczby jeszcze raz? Tak? To super! Bo właśnie dostałeś dowód na to, że działamy nieszablonowo, kreatywnie i potrafimy przyciągnąć wzrok. Ale kiedy trzeba korzystamy z tradycyjnych rozwiązań. Bo każdy klient ma inne potrzeby. A my pomożemy Ci odkryć potrzeby Twoich klientów i sprawimy, że będziesz odpowiedzią na każdą z nich. Dzięki nam zaprzyjaźnisz się z nimi i stworzysz wyjątkową więź, która nie tylko utrzyma przy Tobie klientów, ale też przyciągnie nowych.

Łódź

Przykładowe

Projekty reklamowe

Indywidualny system identyfikacji wizualnej

Pierwszym etapem współpracy będzie dokładna analiza Twoich dotychczasowych działań. Sprawdzimy również konkurencyjne firmy, specyfikę branży oraz wytypujemy grupy potencjalnych odbiorców. Na bazie zebranych informacji przygotujemy konspekt identyfikacji wizualnej. Nasze studio graficzne zatrudnia specjalistów, którzy zajmą się każdym elementem budowania marki. Jednym z ich będzie projektowanie logo, które stanie się znakiem rozpoznawczym Twojej firmy.

Jednolity wizerunek we wszystkich kanałach komunikacji ułatwi zdobycie zaufania i zbudowanie więzi z potencjalnymi klientami. Przeprowadzimy niezbędne testy, aby sprawdzić odbiór poszczególnych elementów przekazu. Dopracowany system identyfikacji wizualnej pomoże zwiększyć skuteczność reklam i obniżyć sumaryczne koszty promocji.

 

 

 

 

14 + 15 =

Chcesz nas przetestować?

Napisz do nas,
a my powiemy, jak możemy Ci pomóc.

w

Chcesz porozmawiać?

Telefon: +48 42 209 27 83
E-mail: chl@chl.pl

Chcesz się spotkać?

ul. Piotrkowska 114
90-006 Łódź