Projektowanie identyfikacji wizualnych – Zgierz i okolice

Nie masz pomysłu na logo firmy? Chcesz stworzyć spójną identyfikację wizualną swojej marki? Powinieneś powierzyć to zadanie profesjonalistom. Dla firm ze Zgierza i okolic przygotowaliśmy kompleksową ofertę obejmującą szeroko rozumiany branding.

Identyfikacja wizualna Twojej firmy ma dla potencjalnych klientów ogromne znaczenie podczas podejmowania decyzji zakupowej. Pamiętaj, że konsumenci bardzo często kupują oczami. Szczególnie jeśli szukają produktów i usług w Internecie.

Dlatego pierwszym etapem naszej współpracy będzie kompleksowa analiza Twoich dotychczasowych działań, konkurencji, specyfiki branży oraz grupy potencjalnych klientów.

 

 

KREATYWNE DOŚWIADCZENIE

Współpracujemy z firmami z wielu branż,
ale każdej z nich oferujemy m.in. takie działania jak:

strony internetowe wizerunkowe i e-commerce

branding i identyfikacja wizualna

kampanie produktowe

marketing w social mediach

• reklama
• eyetracking

Branding i nie tylko

Na podstawie zebranych informacji zaproponujemy konspekt identyfikacji wizualnej. Jako doświadczone studio graficzne zajmiemy się wszystkimi pracami związanymi ze stworzeniem nowego wizerunku Twojej marki.

 

Dlaczego

nasza agencja?

Dlaczego to właśnie nam powinieneś zaufać? Cóż…mamy na to 1512456324532 powodów J A jednym z nich jest to, że zwróciliśmy tą ogromną liczbą Twoją uwagę, a ty nawet nie sprawdziłeś, jaka to dokładnie liczba i czy przypadkiem nie występuje w niej jakaś przypadkowa litera.

Wróciłeś do tej liczby jeszcze raz? Tak? To super! Bo właśnie dostałeś dowód na to, że działamy nieszablonowo, kreatywnie i potrafimy przyciągnąć wzrok. Ale kiedy trzeba korzystamy z tradycyjnych rozwiązań. Bo każdy klient ma inne potrzeby. A my pomożemy Ci odkryć potrzeby Twoich klientów i sprawimy, że będziesz odpowiedzią na każdą z nich. Dzięki nam zaprzyjaźnisz się z nimi i stworzysz wyjątkową więź, która nie tylko utrzyma przy Tobie klientów, ale też przyciągnie nowych.

Łódź

Przykładowe

Projekty reklamowe

Profesjonalny system identyfikacji wizualnej

Pierwszym etapem realizacji strategii marketingowej będzie projektowanie logo oraz budowa spójnej identyfikacji wizualnej dzięki tzw. key visual. Przygotujemy dla Ciebie komplet materiałów graficznych, które będziesz mógł wykorzystywać w Internecie oraz podczas bezpośredniego kontaktu z klientami. Spójny wizerunek sprawi, że klienci zapamiętają Twoją firmę jako godną zaufania. Wszystkie działania związane z budowaniem świadomości marki dostosujemy do specyfiki danej branży. To pozwoli na optymalizację kosztów reklamy i uzyskanie maksymalnej skuteczności.

Działasz na lokalnym rynku Zgierza i okolic? Szukasz sposobu na zbudowanie pozycji lidera w swojej branży. Nie trać czasu na szablonowe rozwiązania. Tylko indywidualne podejście pozwoli stworzyć spójny i skuteczny wizerunek Twojej firmy w Internecie.

 

 

13 + 15 =

Chcesz nas przetestować?

Napisz do nas,
a my powiemy, jak możemy Ci pomóc.

w

Chcesz porozmawiać?

Telefon: +48 42 209 27 83
E-mail: chl@chl.pl

Chcesz się spotkać?

ul. Piotrkowska 114
90-006 Łódź