Daj się zobaczyć! – studio graficzne Aleksandrów Łódzki

Masz dość, że Twoje kampanie giną w morzu innych? Nie potrafisz wyróżnić się spośród konkurencji? Zmienimy to!

Stworzymy dla Ciebie system identyfikacji wizualnej, który będzie spójny z Twoją marką, jej misją oraz produktami. Staniesz się dzięki temu rozpoznawalny niczym słynne sieciówki z fast foodami. Jesteśmy zespołem doświadczonych osób, które wspólnie dbają o rozwój firm i zwiększenie ich przychodów.

 

 

KREATYWNE DOŚWIADCZENIE

Współpracujemy z firmami z wielu branż,
ale każdej z nich oferujemy m.in. takie działania jak:

strony internetowe wizerunkowe i e-commerce

branding i identyfikacja wizualna

kampanie produktowe

marketing w social mediach

• reklama
• eyetracking

Branding i nie tylko

Skuteczny branding odpowiada za dużą część sukcesu. Składa się na niego wiele elementów, które muszą być ze sobą spójne. Jeśli brakuje Ci czasu na jego stworzenie, my się tym chętnie zajmiemy. Robimy to od wielu lat i możemy pochwalić się sukcesami w tym obszarze.

 

Dlaczego

nasza agencja?

Dlaczego to właśnie nam powinieneś zaufać? Cóż…mamy na to 1512456324532 powodów J A jednym z nich jest to, że zwróciliśmy tą ogromną liczbą Twoją uwagę, a ty nawet nie sprawdziłeś, jaka to dokładnie liczba i czy przypadkiem nie występuje w niej jakaś przypadkowa litera.

Wróciłeś do tej liczby jeszcze raz? Tak? To super! Bo właśnie dostałeś dowód na to, że działamy nieszablonowo, kreatywnie i potrafimy przyciągnąć wzrok. Ale kiedy trzeba korzystamy z tradycyjnych rozwiązań. Bo każdy klient ma inne potrzeby. A my pomożemy Ci odkryć potrzeby Twoich klientów i sprawimy, że będziesz odpowiedzią na każdą z nich. Dzięki nam zaprzyjaźnisz się z nimi i stworzysz wyjątkową więź, która nie tylko utrzyma przy Tobie klientów, ale też przyciągnie nowych.

Łódź

Przykładowe

Projekty reklamowe

Kompleksowa identyfikacja wizualna dla firm z Aleksandrowa Łódzkiego i okolic

Projektowanie identyfikacji wizualnych znacznie ułatwi Twojej firmie tworzenie w przyszłości kolejnych materiałów reklamowych i wizerunkowych. Wszystko będzie ze sobą spójne: od nadruków na długopisach reklamowych po materiały marketingowe dla klientów.

 

Do naszych zadań w zakresie obsługi graficznej należy m.in. projektowanie logo. Jest ono niezwykle ważne, bo jeśli jest charakterystyczne, to świetnie wyróżni się na tak rozwijającym się rynku jaki oferuje Aleksandrów Łódzki.

 

 

3 + 7 =

Chcesz nas przetestować?

Napisz do nas,
a my powiemy, jak możemy Ci pomóc.

w

Chcesz porozmawiać?

Telefon: +48 42 209 27 83
E-mail: chl@chl.pl

Chcesz się spotkać?

ul. Piotrkowska 114
90-006 Łódź