Kreatywna agencja reklamowa – Zgierz

Budowanie wizerunku firmy to wieloetapowy proces, który wymaga dobrego planowania i spójności działań. Takiego zadania może podjąć się jedynie doświadczona agencja kreatywna. Przygotowaliśmy kompleksową ofertę dla firm działających na terenie Zgierza. Już teraz możesz wynieść swój biznes na zupełnie nowy poziom i zwiększyć rozpoznawalność wśród potencjalnych odbiorców.

Nasze działania zawsze dostosowujemy do specyfiki danego klienta oraz jego grupy docelowej. Dzięki temu jesteśmy w stanie uzyskać wyższą skuteczność podejmowanych działań. Szerokie kompetencje pozwalają nam zająć się każdym aspektem planowania i realizacji strategii marketingowej. Sprawnie łączymy wiedzę teoretyczną z praktyką zdobytą w trakcie realizacji wcześniejszych projektów.

 

KREATYWNE DOŚWIADCZENIE

Współpracujemy z firmami z wielu branż,
ale każdej z nich oferujemy m.in. takie działania jak:

strony internetowe wizerunkowe i e-commerce

branding i identyfikacja wizualna

kampanie produktowe

marketing w social mediach

• reklama
• eyetracking

Świat należy do odważnych

Potrzebna Ci kompleksowa obsługa reklamowa? Agencja interaktywna CHL pomoże zbudować rozpoznawalność Twojej firmy, zdobyć zaufanie potencjalnych klientów i zwiększyć liczbę realizowanych zamówień.

 

Dlaczego

nasza agencja?

Dlaczego to właśnie nam powinieneś zaufać? Cóż…mamy na to 1512456324532 powodów J A jednym z nich jest to, że zwróciliśmy tą ogromną liczbą Twoją uwagę, a ty nawet nie sprawdziłeś, jaka to dokładnie liczba i czy przypadkiem nie występuje w niej jakaś przypadkowa litera.

Wróciłeś do tej liczby jeszcze raz? Tak? To super! Bo właśnie dostałeś dowód na to, że działamy nieszablonowo, kreatywnie i potrafimy przyciągnąć wzrok. Ale kiedy trzeba korzystamy z tradycyjnych rozwiązań. Bo każdy klient ma inne potrzeby. A my pomożemy Ci odkryć potrzeby Twoich klientów i sprawimy, że będziesz odpowiedzią na każdą z nich. Dzięki nam zaprzyjaźnisz się z nimi i stworzysz wyjątkową więź, która nie tylko utrzyma przy Tobie klientów, ale też przyciągnie nowych.

Łódź

Przykładowe

Projekty reklamowe

Kompleksowa obsługa reklamowa

Jakie usługi reklamowe możemy zaproponować Twojej firmie? Pierwszą z nich jest branding, czyli kompleksowe kreowanie identyfikacji wizualnej dostosowanej do specyfiki firmy, branży oraz odbiorców. Naszą specjalnością jest także obsługa graficzna obejmująca tworzenie reklam, folderów promocyjnych i nośników wizerunkowych niezbędnych w trakcie realizacji strategii marketingowej. Zajmujemy się również programowaniem oraz analizą użyteczności stron. Wykorzystujemy technologię eyetracking do zwiększenia skuteczności działań marketingowych. Najlepszym potwierdzeniem naszych kompetencji jest bogate portfolio oraz długa lista realizacji dla firm ze Zgierza i okolicznych miejscowości.

 

 

6 + 4 =

Chcesz nas przetestować?

Napisz do nas,
a my powiemy, jak możemy Ci pomóc.

w

Chcesz porozmawiać?

Telefon: +48 42 209 27 83
E-mail: chl@chl.pl

Chcesz się spotkać?

ul. Piotrkowska 114
90-006 Łódź